MIKULÁŠSKO - VÁNOČNÍ JARMARK V HLINSKU
Přidal admin, Listopad 16 2017 16:56:45

Hlinsko - Město Hlinsko Vás srdečně zve v pátek 1. prosince 2017 od 12.00 do 19.00 hodin na tradiční předvánoční jarmark mezi roubenými chaloupkami v památkové rezervaci Betlém Hlinsko.

 

S blížící se Mikulášskou nadílkou a časem vánočním se chystá v Hlinsku před prvním adventním víkendem další akce, na které můžete tentokrát načerpat vánoční atmosféru.

 

Pro zvětšení klikněte myší na obrázek

 

Na Mikulášsko - vánoční jarmarku se bude již tradičně rozsvěcet i první letošní hlinecký vánoční strom a to přesně v 18. hodin na Betlémské návsi. Pod vánočním stromem bude pro všechny návštěvníky čekat i vyřezávaný Betlém v životní velikosti. Letos ho obohatí další dvě nové sochy. Na jarmark se přihlásilo velké množství prodejců nejrůznějšího sortimentu. Naleznete zde především vánoční sortiment jako je jmelí, adventní věnce, vánoční dekorace a ozdoby, formičky na pečení, svíčky atd. Nakoupit však můžete i dárky pod stromečky z keramiky, dřeva a jiných materiálů, různé dekorace, šperky, textilní výrobky, knihy a mnoho dalšího. Na zimní jarmarky do mrazivého počasí patří i ohřívaná medovina, svařené víno anebo horké ovocné nápoje, nebude chybět ani trdelník nebo teplé palačinky. Vůně skořice bude jistě lákat do dálky k návštěvě této akce.

 

Vstupné na jarmark je zdarma.

 

Ing. Jandová Yvona